Księga intencji modlitewnych - Moc Modlitwy

Idź do spisu treści

Menu główne

Księga intencji modlitewnych

Księga intencji

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica!


Zwracam się z gorącą prośbą o modlitwę w intencjach z tej księgi. Chociaż jedno Ojcze nasz... i Zdrowaś Maryjo... Będę się również modlił we wszystkich intencjach, oraz zanoszę je Panu Jezusowi Chrystusowi i Najświętszej Maryi Pannie.


Serdecznie pozdrawiam
w Jezusie Chrystusie
AdminOjcze nasz, któryś jest w niebie, święć się Imię Twoje, Przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj. I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie dopuść, abyśmy ulegli pokusie, ale nas zachowaj od złego. Amen.Zdrowa
ś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus. Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen
.

DODAJ INTENCJE DO KSIĘGI
Księga intencji modlitewnych924 intencje


Matka

2019-01-05 23:04


Proszę o modlitwę w intencji mojego ukochanego syna błagam Cię Jezu żeby poszedł do spowiedzi i komunii świętej a drugi moj syn żeby nie pił, proszę o trzeźwość w domu i za wuja. Proszę o rozwiązanie tych problemów z którymi sie klopotam .Jezu bądź tam, gdzie ja nie potrafię. Bez Ciebie nic i niczego dokonać nie mogę. Zabierz ode mnie ten lęk. BŁAGAM!Ty Jezu wszystko widzisz i wiesz najlepiej kim jestem. TOBIE oddaję wszystko, oh Jezu, Ty się tym zajmij. Jezu ufam Tobie.

Beata

2019-01-02 01:36

Niech bedzie pochwalaony Jezus Chrystus i Mayja zawsze Dziewica! Bardzo proszę o modlitwę za moją mamę, która jest ostatnio bardzo smutna. Także proszę o modlitwę za mojego tate o łaskę nawrócenia dla niego. Bardzo Wam wszystkim dziekuję. Beata.


Magdalena

2018-12-31 13:54


Bardzo bardzo błagam o modlitwę w intencji zdrowia psychicznego które znacznie się pogorszyło w ciągu trzech miesięcy. Brak wsparcia i modlitwy ze strony najbliższych wcale nie przyspiesza szybkiego powrotu do zdrowia. Niech łaska Boża da mi siłę by wygrać z depresją. Panie Boże proszę wysłuchaj mnie i odpędź zło, które mnie otacza.
Magdalena

2018-12-29 16:17


Bardzo gorąco proszę o modlitwę w sprawie mojego zdrowia psychicznego które ostatnio bardzo się pogorszyło. Nie potrafię wielu rzeczy odizolować zwłaszcza stresów z pracy nie potrafię nie zabrać do domu. Staram się dbać o zakupy i przez to mój kręgosłup dostał mocno w kość. Boli mnie to, że mój facet nie potrafi powiedzieć wprost że nie chce drugiego dziecka. Obawiam się, że przestaniemy być razem, bo nie będę potrafiła patrzeć na niego bez wyrzutów. Dziecko które mam nienawidzi mnie za to, że wciąż mu powtarzam co należy robić by było lepiej. Panie Boże, Maryjo, Aniele Boży Stróżu Mój, Święty Janie Pawle II, wszyscy Święci, wszyscy Aniołowie oraz całe duchowieństwo błagam o gorącą modlitwę w wielu intencjach ( wiadomych i jednej cichej ), aby wszystko w nadchodzącym roku się rozwiązało i poszło w dużo dużo lepszą stronę niż obecnie jest. Wszelkiej łaski Bożej życzę wszystkim w 2019r.
Bóg zapłać !!!!!!
Alicja

2018-12-28 18:38


Z glęboką pokorą proszę Najświętsze Serce Pana Jezusa i Matki Najświętszej o pomoc dla mojej córki i wnuka. Spraw o dobry Jezu, aby uwierzyli, że Ty jesteś miłosierny i pomagasz zbłąkanym owieczkom .X

Elżbieta

2018-12-26 01:18


Dziś są 19 urodziny mego syna Łukasza. Proszę o łaski dla niego. Pogubił się, stracił wiarę. O nawrócenie, uzdrowienie z zeza, depresji, zranien psychicznych,lęków, zgodę, pokój, pracę, aby doszedł do Nieba. Dla jego kolegi też z 26. 12. a jest bardo chory o zdrowie i potrzebne łaski. Dla naszych rodzin o nawrócenie, zamianę na mieszkanie i potrzebne łaski. Serdeczne Bóg zapłać!

Nikola

2018-12-17 00:51


Bardzo proszę o modlitwę za tatę mojego przyjaciela. Sprawa jest na prawdę poważna i siła każdego różańca, każdego westchnięcia w tej intencji jest teraz bardzo potrzebna.

Grzegorz

2018-12-15 12:21


Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen. Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Bóg zapłać wszystkim Grzegorz.
Basia

2018-12-14 19:43


Proszę o uzdrowienie z depresji chęć i motywacje do działania i życia. O wyzwolenie z leku i blokad. Niech Bóg będzie uwielbiony!
Ewa

2018-12-14 17:35


Jezu prosze o laskę zdrowia dla mnie, meża, synów i o milość i przebaczenie w rodzinie, żeby zapanowala zgoda. Jezu Ty się tym zajmij. Jezu Ufam Tobie.
Daniel

2018-12-14 12:00


Szczęść Boże! Mam na imię Daniel. Krocze z Panem Jezusem już czwarty rok. W lipcu bieżącego roku zawarliśmy z żoną sakrament małżeństwa. Chcąc zdobyć pracę zapewniającą godny byt mojej rodzinie, rozpocząłem pracę w firmie kolejowej na stanowisku maszynista stażysta. Niestety praca, która w teorii wydawała się być dobrze płatna oraz korzystna , okazała się być w praktyce czymś zupełnie innym. Pojawiły się też trudności związane z moim zakończeniem studiów, ponieważ nie mogłem przejść na studia zaoczne z racji tego iż w trybie zaocznym nie ma mojej specjalizacji oraz Pani prodziekan odrzuciła moją prośbę o udzieleniu urlopu dziekańskiego. Dalsza kontynuacja pracy wiązałaby się z porzuceniem poprzednich lat na uczelni. Przyznam również że praca w charakterze maszynisty nie jest odpowiednia dla mnie. Zdecydowałem by odejść. Usiłowałem dojść do porozumienia z Panią dyrektor oraz administracją spółki, jednak nikt nie chciał się zgodzić. Złożyłem wypowiedzenie i odszedłem z pracy. Niestety po ponad miesiącu od zakończenia pracy otrzymałem wezwanie do zapłaty. Spółka chce uzyskać ode mnie 60 000 tysięcy złotych za miesiąc i dwa tygodnie mojej pracy fizycznej na warsztacie( pierwszy etap szkolenia). Oczywiście nie otrzymałem rzetelnej informacji , na przykład rachunku czy kosztorysu za co mam płacić tak ogromną kwotę. Firma nazywa tą kwotę kosztem szkolenia, która wynika z podpisanej umowy. Konsultowałem się oczywiście z prawnikiem, który nazywa tą sytuację abstrakcją, nie mniej jednak firma może wystąpić do sądu. Dla mnie- 24 letniego studenta, który utrzymuje się z renty rodzinnej, nie mam wsparcia finansowego od rodziny, to jest sytuacja krytyczna. Bardzo proszę o modlitwę i wsparcie duchowe w mojej intencji. Za każdą modlitwę , serdeczne Bóg zapłać +
Bożena

2018-12-14 11:42


Proszę o modlitwę w intencji męża, aby przestały boleć go nogi i kręgosłup. Bóg zapłać!
Bożena

2018-12-11 11:28


Proszę o modlitwę w intencjach osób bliskich w Rodzinie, o rozwiązanie problemów finansowych, o zgodne z wolą Boga podjęcie decyzji w sprawie pracy, o błogosławieństwo i opiekę Matki Najświetszej, o łaskę wyzwolenia z nałogów, o zdrowie, o łaskę uczestniczenia w Mszy Świętej i jej nie opuszczania w Niedzielę, o dary Ducha Świętego. Bóg zapłać!
Danuta

2018-12-09 11:11


Proszę o modlitwę w intencji Magdy o łaskę poznania dobrego chłopaka, dobrą stałą pracę, o łaskę chodzenia do kościoła, o zesłanie Ducha św.
Maria

2018-12-08 19:12


Bardzo proszę o modlitwę, abym nie została wyrzucona z pracy, a tym samym pozbawiona środków do życia. By moja sytuacja uległa zmianie na lepsze tak, abym w pełni mogła wywiązywać się ze wszystkich obowiązków pracowniczych i rodzinnych. Proszę, aby dobry Bóg wysłuchał tej modlitwy i zechciał się ulitować. Serdeczne Bóg zapłać!
Anna

2018-12-07 17:27


Proszę o łaskę zbawienia dla ukochanego syna. Serdeczne Bóg zapłać!
Monika

2018-12-06 23:15


Błagam o łaskę wielkiego żalu za grzechy, przypomnienie sobie wszystkich grzechów i solidne przygotowanie do spowiedzi generalnej. Chcę wrócić do Pana. Amen.
Elżbieta

2018-12-06 09:48


O wytrwanie w wierze dla mnie i moich najbliższych. O Boże prowadzenie dla nas i przewodnika duchowego.
Grzegorz

2018-12-05 22:35


Panie Boże - obyś skutecznie mi błogosławił i rozszerzył granice moje, a ręka Twoja była ze mną, i obyś zachował mnie od złego, a utrapienie moje się skończyło! Panie Boże proszę Cię, pomóż mi abym sobie z tym błogosławieństwem poradził i abym zawsze pamiętał, że mam je od Ciebie! Proszę i błagam wszystkich o modlitwę za mnie i pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw. Potrzebuję wsparcia i prawdziwej gorącej modlitwy w moich intencjach. Bóg zapłać wszystkim Grzegorz.Ala

2018-12-03 00:01


O dobrego męża katolika dla Ali oraz o zdrowie, zgodę i potrzebne łaski dla Ali, Joli, Krzyśka.Leonarda

Zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę w intencji mojej rodziny/córki Eweliny i jej męża/ o błogosławieństwo dla nich, aby ich związek małżeński się nie rozpadł. Daj im siłę Boże, aby mogli przetrwać wychować dzieci. Proszę o modlitwę za zięcia o uwolnienie z nałogu alkoholwego.
Beata

2018-12-02 18:54


Proszę o modlitwę w intencji mojego sakramentalnego małżeństwa, które w tej chwili zagrożone jest rozpadem. Proszę o łaskę przemiany serca mojego męża Pawła, który obecnie przekreślił nasze życie, by nasze małżeństwo przetrwało tą próbę i by mój mąż znalazł siłę i wiarę byśmy mogli wytrwać w przysiędze małżeńskiej aż do śmierci.
Ela

2018-12-02 16:02


Proszę o łaskę nawrócenia , przemianę życia, uleczenia z nałogów dla Norberta i Wiesława.
Milena

2018-12-02 14:51


O uzdrowienie mnie z choroby znanej Bogu oraz o łaskę zdrowia
Grażyna

2018-12-01 18:40


Jestem bankrutem...prosze o pomoc Ojca , łaski Chrystusa, o silną dla mnie wiarę, nadzieję i miłość oraz wszystko to, co potrzebne jest, aby wyjść z kłopotów finansowych bez straty domu dla mnie i moich córek oraz dania szansy..bezpiecznego życia na nowo..
Marlena

2018-11-29 22:51


Proszę o wysłuchanie Nowenny Pompejańskiej i uzdrowienie mojego Wujka Andrzeja na ciele i umyśle.
Ewa

2018-11-29 17:52


Proszę, aby chłopak z którym byłam 2 lata chciał do mnie wrócić.
Grzegorz

2018-11-28 20:52


Panie Boże, Święty Janie Pawle II, mój Aniele Stróżu, Michale Archaniele, św. Rito, Błogosławiona siostro Sancjo, św. Judo Tadeuszu, wszyscy Aniołowie i Święci, wszyscy duchowni - błagam Was o wsparcie mnie we wiadomych wam intencjach i pomoc mi w wyjściu na prostą. Bóg zapłać.
Seweryn

2018-11-28 13:33


Szczęść Boże, zwracam się z ogromną prośbą o modlitwę w intencji mojej Rodziny (córek - Dominiki i Karolinki syna Karolka oraz żony Ani ) o błogosławieństwo dla nich oraz dar zdrowia, a dla mnie o nawrócenie oraz o światło Ducha Św. i pomoc w wyjściu z zadłużeń - Seweryn.
Elżbieta

2018-11-21 12:24


Prośba o szczęśliwą operacje wnuczki Zosi.
Bożena

2018-11-21 10:32


Boże Ojcze proszę o łaskę rozwiązania wszystkich problemów moich i najbliższych mi osób. Proszę o pomoc w znalezieniu stałej pracy dla Piotrka, o rozwiązanie trudnych spraw finansowych, o wyzwolenie z nałogow, o nawrócenie i wewnętrzny spokój, o łaskę wytrwania w dobrym, o zgodę i jedność w Rodzinie. Bóg zapłać.

Ewa

2018-11-20 06:19


Proszę o modlitwę za syna Roberta o potrzebne łaski dla niego, o rozwiązanie trudnej sprawy, o dar mądrości wiary miłości siły i pomoc w znalezieniu dobrej pracy. Proszę o modlitwę za mnie o siłę i sens życia i potrzebne łaski. Panie Jezu pomocy!
Robert

2018-11-19 20:42


Proszę o opiekę nad moimi dziećmi Klaudią i Karolem w samodzielnym życiu, osobistym i zawodowym, które podejmują. Robert.
Krzysztof

2018-11-18 01:22


Szczęść Boże. W dniach 1-2 grudnia 2018 w Stratford Upon Avon w Anglii odbędą się rekolekcje pod nazwą "Rejs Z Duchem Świętym" - To weekendowa podróż z Duchem Świętym, aby życie z Bogiem było pełne wrażeń, aby zaufać i zaprzyjaźnić się z Duchem Świętym i nasze " Wierzę" nabrało nowej mocy, modlitwa większej ufności a serce pokoju i radości. Powierzamy ten czas Waszej modlitwie. Prosimy o modlitwę za wszystkich uczestników - aby ten czas był dla nich czasem łaski i odnalezienia właściwej drogi, a także o ochronę i szczęśliwy dojazd i przeżycie kursu. Niezbędna będzie również modlitwa za ekipę prowadzącą - o ochronę przed wszelkim złem, o siły i namaszczenie do podejmowanych posług, a także o światło Ducha Świętego w pracy nad kursem. Z góry dziękujemy za podjętą modlitwę. Pozdrawiam, Krzysztof K. Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego Galilea

Bożena

2018-11-16 08:31


Proszę o wstawiennictwo w intencji Piotrka, o rozwiązanie trudnych spraw finansowych, o umorzenie długów, o znalezienie pracy i pomoc w tych wszystkich trudnych sprawach, o których Ty Panie Boże wiesz. Bóg zapłać.

A

2018-11-15 22:48


Proszę Cię Boże serdecznie, o opamiętanie się mojego przyszłego męża w kwestii palenia, a także okazywania swojej miłości, ponieważ związek ten zbliża się ku upadkowi. Daj mi siły bym mogła zmagać się z jego uzależnieniem, a także aby on zaczął dostrzegać najważniejszą wartość jaką jest miłość, zabierz od niego obojętność i egoizm, który w sobie nosi. Jego serce napełnij miłością i czułością względem mnie, a związek ten przetrwa na wieki. Przez Chrystusa Pana Naszego, Amen.

Maryla

2018-11-09 10:45


Bardzo proszę o modlitwę w moich intencjach osobistych, zawodowych, zdrowotnych i finansowych. Dziękuję.
Małgorzata

2018-11-05 21:59


Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia Łukasza i łaskę pokory. Bóg zapłać.
Daria

2018-11-05 08:52

Proszę o zdrowie dla mojej babci Anny W. Bóg zapłać.
Natalia

2018-11-04 08:16


Jezu ześlij Ducha Świętego na mojego męża, córkę, brata, siostry oraz rodziców, aby ich umocnił i obdarzył mądrością życia i rozwiązywania trudnych codziennych spraw. Proszę o modlitwę i łaskę uzdrowienia fizycznego i duchowego mojego brata oraz o zdrowie dla rodziców. Bóg zapłać.
Natalia

2018-11-04 08:09


Proszę o modlitwę w intencji znalezienia stałej pracy.
Ewa

2018-11-02 22:54


Proszę o modlitwę za syna Roberta, o potrzebne łaski dla niego, o rozwiązanie trudnej sprawy.
Barbara

2018-11-02 12:45


Proszę o modlitwę w intencji cudownego uzdrowienia mnie. Oby dobry Bóg okazał mi swoje miłosierdzie i odwrócił ode mnie ten krzyż.
Renata

2018-11-01 17:00


Proszę o modlitwę w mojej intencji. O wyjście z beznadziejnej sytuacji, o ratowanie mojego małżeństwa i o postawienie na mojej drodze życiowej ludzi, którzy nam pomogą. Proszę za wszystkich, którzy są przeciwko nam i utrudniają nam powrót do normalnego życia. Proszę o odzyskanie radości życia i oddalenie wszystkich strapień i ucisku ze strony ludzi nas otaczających. Proszę o uwolnienie i Miłosierdzie Boże i ludzi.
Beata

2018-10-29 09:52


Proszę o modlitwę w intencji mojego małżeństwa, aby udało nam się pokonać kryzys i aby dawna miłość mojego męża do mnie wróciła.

Barbara

2018-10-26 14:32


Proszę o pomoc, aby mój mąż wrócił jak najszybciej do rodziny i do małżenstwa aby zapomniał o kobiecie, która do zniewala, proszę bardzo aby się nawrócił ku rodzinie i dzieci, abyśmy razem sie zestarzeli w nowym mieszkaniu.


Patryk

2018-10-26 02:55


ZA PX BOGU WIADOMEJ, ZA ZMARŁYCH I W CZYŚĆCU CIERPIĄCYCH, ZA KONAJĄCYCH ZA EUROPĘ, O NOWE ŚWIĘTE POWOŁANIA KAPŁAŃSKIE I ZAKONNE, ZA TEN ROK ,O KANONIZACJE OJCA ŚWIĘTEGO PIUSA 9 I 12, PIUSA 8, ZA JANA PAWŁA ,1 ZA MARCELEGO 2 WIELKIEGO, ZA PIOTRA SKARGĘ, ZA SZKOLNICTWO, ZA RYCERZY CHRYSTUSA I MARYI PANNY.


Marta

2018-10-25 20:45


Proszę o modlitwę o uzdrowienie naszego małżeństwa Marty i Bartosza oraz uwolnienie męża od wszelkiego zła i zniewolenia inną kobietą a napełnienie jego serca miłością do żony i pragnieniem realizacji przysięgi małżeńskiej.


Anna

2018-10-25 14:51


Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego małżeństwa i jednoczesne nawrócenie mojego męża Sebastiana ze złej drogi. Anna.


s. Ewelina

2018-10-24 15:40

O cud uzdrowienia Mateusza i Marcina o łakę przebaczenia i pojednia w rodzinie o przemiane serca Eweliny i uwolnienie z nałogu komputerowego dla Edwina.

M.

2018-10-24 13:12


O nawrócenie i uzdrowienie serca i duszy dla osoby, którą bardzo kocham, o uwolnienie od złych skłonności i wpływów, o wyzbycie się wszystkich złych emocji, aby w jego sercu zapanował spokój i miłość, aby zrozumiał co jest w życiu najważniejsze. Amen. Bóg zapłać.
Tomek

2018-10-24 10:53


Proszę o modlitwę o zdrowie dla mnie i mojej dziewczyny Moniki.


Ewa

2018-10-22 11:30


Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za Sławka P., aby jeśli jest to z zgodne z wolą Pana Boga, wygrał wybory do senatu w Nowym Jorku. Jest przykładnym katolikiem i byłoby dobrze, żeby reprezentował Polonię Amerykańską. Serdeczne Bóg zapłać!

Ewa

2018-10-22 11:30


Najswietsza Matko i Ciebie slodki Jezu, proszę o nawrócenie Krzysztofa G. na wiarę katolicką. Proszę, aby zrozumiał, powinien zawrzeć sakramentalny związek małżeński. Prosze Was, żeby Victoria, Kubuś i trzecie dzieciątko wychowywane byly w wierze czysto katolickiej. Kocham Was (Matko i Jezusie) bardzo i przepraszam za wszystkie grzechy i za tych, którzy was nie przepraszaja.

Mieczysław

2018-10-21 11:32


Bardzo proszę o modlitwę żebym miał pracę oraz o wyjście z długów.
Ola

2018-10-19 21:32


Proszę o modlitwę za mojego tatę, u którego podejrzewają śmierć mózgu. Boże proszę nie zabieraj nam taty lecz jeśli jest taka Twoja wola daj nam siłę...

Paulina

2018-10-18 12:00


Proszę o modlitwę o łaskę uzdrowienia córeczki Nadii Marii K., aby podejrzenia choroby genetycznej oraz obniżonego napięcia mięśniowego już nas nie dręczyły, aby była zdrowym dzieckiem.

s. Ewelina

2018-10-17 16:34


O cud uzdrowienia Mateusa i Marcina, o laskę przebaczenia w rodzinie, uzdrowienia relacji w rodzinie, o opiekę Matki Bożej nad rodzinami, o wyzwolenie Edwina z nogu komputerowego.
Katarzyna

2018-10-14 22:19


Proszę o modlitwę za mojego trzynastoletniego syna Manuela.
Katarzyna

2018-10-14 22:17


Proszę o modlitwę za mojego syna, by mógł przebaczyć i poczuć się ukochanym dzieckiem Bożym. Bóg zapłać.
Danuta

2018-10-14 16:08


PROSZĘ O MODLIT ZA KACPRA W INTENCJI OTWARCIA LEWEGO PRZEWODU MOCZOWEGO, ABY LEWA NERKA OCZYŚCIŁA SIĘ Z MOCZU. BÓG ZAPŁAĆ!

Serweryn

2018-10-12 11:05


Szczęść Boże, proszę o modlitwę w mojej intencji o nawrócenie i dar mądrości i siły oraz o pomoc w wyjściu z zadłużeń.
Ania

2018-10-09 18:02Proszę o możliwość pojednania z ukochanym, aby wszystko znów było dobrze.
Ewa

2018-10-09 05:01


Błagam o to, żebym mogła szybko wrócić do mojego domu, do moich ukochanych bliskich, o zdrowie i szczęście dla moich dzieci, malutkich wnuków i moje.
Jacek

2018-10-03 23:47


Proszę z całego serca o modlitwę w intencji zgody w domu, przemiany życia, czystość serca i umysłu, o rozwiązanie trudnych rodzinnych problemów, które noszę w sercu, silną wiarę, zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny. Proszę o rozwiązanie wszystkich spraw ze studiami i pomyślne kupno domu, o zdrowie i siły duchowe i fizyczne w pracy, dla rodziny oraz o opiekę Maryi w tak trudnym czasie dla nas.

Zenia

2018-10-02 03:35


Jezu Miłosierny proszę o zdrowie, wzajemną miłość, szacunek i życzliwość dla mojej rodziny. Proszę zwłaszcza w intencji syna,
aby był posłuszny rodzicom, nie wchodził w konflikty z rodzeństwem, wykazywał większą chęć do nauki, aby Duch Święty obdarzył go swoimi darami. Bóg zapłać.
Beata

2018-10-01 04:35


2 października obchodzę urodziny. Proszę o modlitwę za mnie o potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże, o opiekę swojego Anioła Stróża i Maryi,o Miłość do Pana Boga, siebie samej
i bliżnich, o pokorę serca, cud uzdrowienia z zaburzeń hormonalnych. Bóg zapłać za modlitwę. Beata.
Ania

2018-09-24 21:17


Prośba o modlitwę w intencji Anny i Mariusza o dar potomstwa.
Bożena

2018-09-24 16:34


Panie Boże proszę pomóż Piotrkowi rozwiązać te problemy finansowe z urzędami.
Rafał

2018-09-23 22:14


Proszę o modlitwę w intencji rozeznania powołania i pełnienia woli Bożej, o pomoc w rzuceniu nałogu i czystość myśli i serca jak również o uzdrowienie moich oczu z jaskry barwnikowej.Beata

2018-09-21 11:47


Proszę o odwagę i siłę dla kolegi, by uwolnił się od kobiet, które go wykorzystują lub szantażują oraz by zawsze podejmował mądre i przemyślane decyzje.
Magdalena

2018-09-20 09:14

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z choroby jajników, tarczycy, nerek, wady wzroku, znalezienia stałej pracy na umowę o pracę oraz nawrócenie rodziny.
Daria

2018-09-19 14:02

Prosze Cię Panie o zażegnanie kryzysu materialnego i pomoc w sprzedaży i znalezieniu mieszkania.
Paweł

2018-09-19 10:50

Chciałbym prosić o modlitwę, żebym mógł pokochać modlitwę oraz żeby mi włosy na głowie odrosły. Z góry dziękuję.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego