Krucjata Różańcowa w intencji ratowania naszej ojczyzny - Polski - Moc Modlitwy

Idź do spisu treści

Menu główne

Krucjata Różańcowa w intencji ratowania naszej ojczyzny - Polski

Krucjata Różańcowa


KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA POLSKĘMoi drodzy rodacy, wszystkie pozytywne zmiany jakie się dokonują na świecie są poprzedzone wytrwałą modlitwą, ofiarą, postem i życiem zgodnym z Przykazaniami Bożymi wielu tysięcy a nawet milionów ludzi. Polska jest w potrzebie i bez Bożej pomocy nic uczynić nie możemy dla naszej ojczyzny. Dlatego wzywam do wytrwałej modlitwy różańcowej za Polskę.

Dziękuję i Bóg zapłać wszystkim za dotychczasowy wkład modlitewny w Duchowej Armii Jezusa Chrystusa Króla. Ta wspólnota modlitewna pozostaje i czeka na nowych rycerzy. Modlimy się w niej między innymi za ojczyznę, a także za duchowieństwo i o rychłe przeprowadzenie Intronizacji Jezusa Chrystusa Króla.

Zapraszam wszystkich do krucjaty modlitewnej za Polskę na wzór węgierskiej (zobacz wypowiedź ks. Małkowskiego). Organizujmy się moi drodzy i wspólnie szturmujmy niebo. Błagajmy Boga o ratunek przez Najświętszą Maryję Pannę Królową Polski. Różaniec Św. jest przecież silniejszy od bomb atomowych.

Broń żołnierstwa naszego nie jest cielesna, ale z Boga jest, mocna ku zburzeniu miejsc obronnych. Burząc rady i wszelaką wysokość, wynoszącą się przeciwko znajomości Bożej, i podbijając wszelką myśl pod posłuszeństwo Chrystusowe. (2 Kor. 10:4-5)


Błogosławiony Jan Paweł II powiedział: ”Nie ruchliwe stolice są decydującymi ośrodkami historii świata i świętości; prawdziwymi ośrodkami historii świata są ciche miejsca modlitwy ludzi. Tam gdzie sie modli, tam się decyduje. Nie tylko o naszym życiu po śmierci, ale także o wydarzeniach tego świata”.

HASŁO KRUCJATY


  • Maryjo Królowo Polski pomóż tej ziemi!


INTENCJA


  • Za naszą ojczyznę Polskę, aby przestrzegane w niej były Prawa Boże i aby stała się prawdziwym Królestwem Bożym,

  • Z Maryją Królową Polski módlmy się o Polskę wierną Bogu, Krzyżowi i Ewangelii, o wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu! (intencja ogólnonarodowa)


CZAS TRWANIA KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ


Modlimy się od lipca 2011 do końca tego roku, czyli przez ok 6 miesięcy z możliwością przedłużenia, jeśli Polska nadal będzie w potrzebie
01.01.2012 Przedłużamy modlitwy za naszą ojczyznę - Polskę do odwołania (czytaj informacje poniżej)


WARUNKI PRZYNALEŻNOŚCI


Aby dołączyć do krucjaty różańcowej za naszą ojczyznę wystarczy podać imię (może też być pierwsza litera nazwiska) i miejscowość (zamiast miejscowości może być też powiat lub województwo) lub parafię oraz zadeklarować odmawianie minimum jedną dziesiątkę Różańca Świętego i wysłać na adres mocmodlitwy1@o2.pl, lub też można skorzystać z formularza umieszczonego poniżej. Zachęcam do modlitwy. Bądźmy zjednoczeni na modlitwie dla ratowania naszej ojczyzny.

Odmawiamy codziennie minimum jedną dziesiątkę Różańca Św. lub więcej.
Godzina modlitwy jest dowolna.POSTAWA PODCZAS MODLITWY


Bardzo ważna jest nasza postawa podczas modlitwy. Zachęcam do modlitwy w postawie klęczącej w domowym zaciszu przed krzyżem lub przed wizerunkiem Pana Jezusa i Najświętszej Maryi Panny. Kto może niech modli się w świątyni przed Najświętszym Sakramentem.

Osoby które będą odmawiały Tejamnice I z danej części Różańca, odmawiają też modlitwy na rozpoczęcie: 1 x Wierzę w Boga..., 1 x Ojcze nasz..., 3 x Zdrowaś Maryjo.


RÓŻANIEC ŚWIĘTY (jak się modlić - kliknij tutaj)

INFORMACJE

Moi drodzy dla tych którzy pragną zmieniać tajemnice różańcowe odpowiadam, że jest to możliwe. Można zmieniać tajemnice według własnego uznania i nie potrzeba do tego wysyłać ponownie formularza. Zmiana tajemnic nie burzy jedności tej wspólnoty modlitewnej. Najważniejsza jest nasza modlitwa. Módlmy się ufnie a napewno Najświętsza Maryja Panna, która oręduje za nami u Boga, uratuje nas.

21.07.2011 W zakładce do pobrania dostępny jest plakat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.
21.07.2011 Artykuł z Naszego Dziennika dotyczący Krucjaty Różańcowej na Węgrzech

Bóg zapłać za dobre słowa jakie do mnie kierujecie!
Serdecznie pozdrawiam wszystkich rodaków w Chrystusie Królu.

21.07.2011 Postanowiłem zmienić formularz oraz tablicę informacyjną naszej wspólnoty modlitewnej. Nie będzie podziału na części i tajemnice na tablicy informacyjnej, gdyż uzupełnianie jej (przydzielanie osób do odpowiedniej tajemnicy) pochłania mi bardzo dużo czasu.

Oczywićie modlimy się tak jak do tej pory zadeklarowaną liczbę dziesiątek z możliwością zmiany Tajemnic Różańca św. według własnego wyboru.

24.07.2011 Zgłosiłem wszystkich modlących się w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę. Będę sukcesywnie aktualizował liczbę modlących się i przekazywał tą informację do ośrodka koordynującego.

09.08.2011 Moi drodzy przekazałem w dniu 6 sierpnia 2011 aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl). Nasza wspólnota modlitewna widnieje tam pod nazwą Moc Modlitwy - Krucjata Różańcowa za Polskę.

28.08.2011 Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

01.10.2011 Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę.

16.10.2011 Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

14.11.2011 Przekazałem kolejną aktualizację danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)
Informuję, iż na dzień dzisiejszy tj. 14.11.2011 w całej Krucjacie Różańcowej za Ojczyznę modli się 30.907 rodaków.

01.01.2012 Moi drodzy informuję, iż przedłużamy modlitwy w intencji naszej ojczyzny do odwołania. Jeśli ktoś pragnie się wypisać z tej wspólnoty modlitewnej lub przenieść bezpośrednio do oficjalnej Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę - strona www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl - to proszę o wypełnienie formularza z takimi samymi danymi jak przy zapisywaniu (dane widnieją na tablicy) a w treści proszę napisać "wypisanie". Mam nadzieję że pozostaniecie. Bóg zapłać za modlitwę, którą ofiarowaliści do tej pory!

10.01.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

25.02.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

12.05.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

30.06.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

20.10.2012 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)

16.03.2013 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl)
                  Poproszono mnie, abym przekazał do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej listę wszystkich modlących się rodaków w naszej wspólnocie. W związku z powyższym przekazałem taką listę.

09.06.2017 Przekazana została kolejna aktualizacja danych o liczbie modlących się rodaków w naszej wspólnocie do Sekretariatu Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl) 
 

OFICJALNA STRONA KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ ZNAJDUJE SIĘ POD ADRESEM KTÓRY PODAJĘ NIŻEJ

www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl


NASZA WSPÓLNOTA MODLITEWNA ZNAJDUJE SIĘ TAM POD NAZWĄ
Moc Modlitwy - Krucjata Różańcowa za Polskę

JAK WYPEŁNIĆ FORMULARZ

W pierwszym polu wpisujemy imię i inicjał nazwiska. W drugim polu miejscowość zamieszkania lub powiat. W trzecim polu podajemy swoją parafię. Proszę też o wpisywanie adresu e-mail w czwartym polu, ponieważ mogę wtedy odpisać, jeśli zauważę braki w odesłanym do mnie formularzu. Waże aby zaznaczyć aktywne pole przy deklaracji przystąpienia.

Bóg zapłać wszyskim, którzy przyłączyli się do wspólnej modlitwy za ojczyznę!
Niech Jezus Chrystus Król Polski i Maryja Królowa Polski błogosławią wszyskim modlącym się!


DOŁĄCZAM DO KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ ZA POLSKĘ
Dołączam do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ ZA OJCZYZNĘ i będę odmawiał/a codziennie jedną dzisiątkę Różańca św. lub więcej według własnego wyboru w wyżej wymienionej intencji.

Zobacz wypowiedź ks. Stanisława Małkowskiego z dnia 17 czerwca 2011 r.

KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA POLSKĘ (839)

Adam z Żyrardowa,   Adrian J. Parafia Bożego Ciała Gdańsk,   Aga Stare Miasto,   Agata K. z Warszawy (Parafia Najświętszego Zbawiciela),   Agata z Krakowa, Agnieszka N. Chełm Parafia Rozesłania Św. Apostołów,   Agnieszka pow. wrocławski, Alek z Leichlingen, Aleksandra z Warszawy, Alfreda C. z Trzebnicy, Alicja z Chełma, Alicja z Gdyni par. Matki Boskiej Bolesnej, Alicja z Kórnika, Alicja z woj. świętokrzyskiego, Alina M., Andrzej L. z Poznania, Andrzej S. Chełm Lubelski  par. św. Ducha, Andrzej z Kanady, Andrzej z Prudnika,   Andżelika parafia św. Wawrzyńca,   Aniela z Gdańska,   Anna B. - Gdańsk - Parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Anna G. Lublin, Anna K. Niedrzwica Duża, Anna Maria woj. pomorskie, Anna Sławków, Anna T. Chorzów Batory,   Anna z Kórnika, Anna z Leverkusen,    Anna z Orzysza - M. B. Szkaplerznej,   Anna z Poznania Parafia Archikatedralna,   Artur z Zalesia,   Barbara  B. Matki Bożej Ostrobramskiej Kraków, Barbara - Gocicino, Barbara C. z Żywca, Barbara G. Dąbrowa Tarnowska,   Barbara Gorlice,   Barbara Komorów,   Barbara Łaziska Górne,  Barbara P. z Pruszkowa,   Barbara S. z Gdyni,   Barbara z Kanady,   Barbara z Sosnowca Parafia Nawiedzenia NMP, Barbara z Rzeszowa,   Bbarbara Białystok,   Beata P. Szczecin,   Beata Sieraków, Beata Wrocław, Beata z parafii Kotłów, Maria ze Skawinyłów,   Bogdan C. z Lubartowa,   Bogdan i Małgorzata B. z RÖDERMARK (Niemcy),   Bogusław Lublin parafia św. Jadwigi,   Bożena C. Parafia Najświetszego Serca Pana Jezusa,   Bożena O. z  Warszawy,   Bożena z Rzeszowa,   Bożenna N.,   Brygida z Tucholi Parafia Boże Ciało, Cezary O. Aston,  Cezary z Łodzi,   Christa z Burscheidu, Czesława ze Skawiny, Danuta  z Malborka  Św. Urszuli  Ledochowskiej,   Danuta L. z Pruszkowa, Danuta Lipno Kuj-Pom., Danuta N. z Wrocławia, Danuta T., Darek B. z Warszawy, Dariusz z Poznania Parafia Św. Trójcy, Dorota z Sanoka, Edyta Matki Boskiej Częstochowskiej, Edyta z Radomia, Eliza Parfia Św. Floriana Stalowa Wola, Elżbieta K. parafia Łomna, Elżbieta K. z Michałowic, Elżbieta z Krakowa parafia św. Józefa, Elżbieta Parafia Przemienienia Pańskiego Opole, Elżbieta Telatyńska Świerzawa Parafia p.w. Wniebowzięcia NMP, Elżbieta z lubelskiego, Elżbieta z Lublina, Elżbieta z Wrocławia, Elżbieta ze Skawiny, Erika z Leverkusen, Ewa M. woj. mazowieckie, Ewa parafia Św. Tomasza Apostoła, Ewa Warszawa, Ewa z Białegostoku, Ewa z Gorzowa Wielkopolskiego, Ewa z Rheinhausen, Ewa z Sopotu, Ewelina z Sandomierza, Felicyta z Gostynia par. Św. Góra, Franciszka Dobków parafia św. Idziego, Gabriela Wieprz k/Żywca, Georg z Bremen/BRD, Grażyna Szczecinek par. św. Krzysztofa, Grażyna H. Tarnów, Grażyna P. Grzegorzew, Grażyna Skórcz,

100


Grażyna z Wrocławia, Grzegorz pow. wrocławski, Halina i Leontyna z Łodzi św. Józefa, Halina Sz. Markowa, Halina Wrocław, Halina z Warszawy, Hanna Łomianki par. św. Małgorzaty, Helena ze Skawiny, Henryk P. Grzegorzew, Hubert z Bytowa, Irek z Warszawy, Irena K. z Wrocławia, Irena R. z Wrocławia, Irena Sopot, Irena z Sosnowca, Ireneusz B. ze Skawiny, Ireneusz W. z Gorzowa Wlkp., Irmina Parafia św. Klemensa w Warszawie, Iwona B. ze Skawiny, Iwona parafia Najświętszego Serca Jezusowego diecezja częstochowska, Iza z Komorowa, Izabela Bogdan Katowice, Jacek B. ze Skawiny, Jacek podkarpacie parafia św. Józefa, Jadwiga Augustów, Jadwiga P. Dąbrowa Tarnowska, Jadwiga Rz. z Wrocławia, Jadwiga woj. małopolskie, Jadwiga z Toporowa, Jakub z Sandomierza, Jan B. ze Skawiny, Janina D. Wrocław, Janina Parafia Św. Trójcy w Żmigrodzie, Janusz z Bielska Białej, Janusz z par. Opatrzności Bożej w Warszawie, Jarosław K. z Majkowic, Jerzy B. z Gdyni, Jerzy z Podlasia,  Joanna F. Dąbrowa Tarnowska, Joanna M. - Chorzów Batory, Joanna Pisz, Jolanta N. Chełm Parafia Rozesłania św. Apostołów, Józef C. z Trzebnicy, Józef G. Dąbrowa Tarnowska, Kalina z Lublina, Karolina z Warszawy par. Św. Łukasza, Katarzyna B. Żywiec, Katarzyna D. z Poznania, Katarzyna parafia Przemienienia Pańskiego w Wasilkowie, Katarzyna z Lublina, Katarzyna z Poznania, Katarzyna z Warszawy, Kazimiera B. z Wrocławia, Kazimiera C. z Prusic k. Trzebnicy, Kazimiera i Bronislawa z Brzeska, Kazimiera Lublin Parafia pod wezw. Chrystusa Króla, Kazimierz - Radom bazylika św. Kazimierza, Kazimierz par. Przemienienia Pańskiego Lubania/Pilicą, Kazimierz Witold par. p.w. św. Bartłomieja w Czańcu, Kinga św. Wawrzyniec, Krystyna - Warszawa, Krystyna B., Krystyna W., Krystyna z Katowic, Krystyna z Piaseczna, Krystyna z Poznania, Krystyna z Warszawy, Krystyna z Wielowsi, Krzysztof T. Kraków-Prokocim  par. Miłosierdzia Bożego, Krzysztof Terespol, Krzysztof Wałdowo Szlacheckie k/Grudziądza, Leontyna z Łodzi św. Józefa, Lidia K. Cyprian K. Przemek K. Stanisława G. Rumia, Liliana S. z Wrocławia, Luci z Leverkusen, Lucja z Leverkusen, Maciej Z . Gutkowo, Magda z Raszyna, Magdalena D., Magdalena K. - Zbąszynek, Magdalena z Kanady, Magdalena z Wielowsi, Małgorzata B. ze Skawiny, Małgorzata i Grzegorz Marynin woj. lubelskie, Małgorzata K. z Midlant Ont. Kanada Parafia Św. Męczenników Kandyjskich, Małgorzata z Poznania Parafia Św. Trójcy, Marcin S.  par. NMP Królowej Polski Łódź, Marek Krępa Kościelna, Marek z Katowic, Maria C. z Wrocławia, Maria F. ze Skawiny, Maria G. Dąbrowa Tarnowska, Maria G. z Wrocławia, Maria K. z Wrocławia,

200


Maria N. z Gdyni - Świety Andrzej Bobola - Obłuże, Maria S. Podstolice/małopolskie, Maria W. Wrocław, Maria z Krakowa, Maria z Łodzi, Maria z Płońska, Maria z Warszawy, Maria ze Skawiny, Marianna - Garwolin, Marianna z Siedlec, Marianna z Toporowa, Mariola S. Dąbrowa Tarnowska, Mariusz z Gdyni parafia MB Bolesnej, Maryla T. z Wrocławia, Marysia z Białegostoku, Marzena z Radomia, Mateusz z Tarnowa, Michalina Wrocław, Mieczysław C. z Wrocławia, Mirek z Gdyni Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Natalia K. Wrocław, Paweł par. św. Floriana Sosnowiec, Paweł z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Pelagia C. z  Trzebnicy, Pelagia z Leverkusen, Piotr B. Rybnik, Piotr z Chełma, Piotr z Sopotu, Przemek, Regina i Lucyna z Wałbrzycha, Robert z Warszawy, Róża R. z Wojcieszowa, Stanisław W. ze Skawiny, Stanisław z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Stanisława Ł. z Nysy, Stanisława z parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Stefania M. Wrocław, Sylwia Żory, T. Ursula z Leverkusen, Tadeusz Parafia Św. Maksymiliana M. Kolbego, Teresa - Milanówek, Teresa Augustów, Teresa z Leverkusen, Teresa z par. Opatrzności Bożej w Warszawie, Terese z Leverkusen, Tomasz P., Tomasz z Chorzowa, Urszula Parafia Podwyższenia Krzyża Św. Zbydniów, Urszula z Pruszkowa, Walter z Leverkusen, Wanda Parafia św. Klemensa w Warszawie, Wanda z Sosnowca, Wanda z Wrocławia, Wanda ze Skawiny, Weronika Biecz parafia Bożego Ciała, Wiesław A. Łukawiec, Wiesława i Marianna O. z Gdańska, Wiesława N. Świdnik Parafia św. Kingi, Wiesława z Warszawy, Wiesława ze Skawiny, Wiktor G. Parafia Św. Łukasza w Warszawie, Wojciech P. Dąbrowa Tarnowska, Wojciech z Chełma, Wojciech z Gdańska, Wojciech z piotrkowskiego, Zbigniew parafia Tarnów-Krzyż, Zbyszek z Milanówka, Zofia D. z  Nysy, Zofia K. z Trzebnicy, Zofia Nowy Tomyśl, Zofia R. z Warszawy, Zofia Warszawa Par. św. Franciszka z Asyżu, Zofia ze Skawiny, Zygmunt z Toporowa, Bronisława z Rzeszowa , Janina z Rzeszowa, Zofia Malinówka k/Ełku, Stanislaw z Nowego Jorku, Anna Sz. Bydgoszcz Bazylika św. Wincentego a Paulo, Agnieszka z Biłgoraja, Maria K. Wodzislaw Śl., Anna W. Parafia Św. Trójcy w Juchnowcu, Wanda  Warszawa - Jelonki, Katarzyna z RPA parafia świętej Rodziny, Maria z Poznania parafia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, Ela ze Zwolenia, Walerian św. Marii Magdaleny w Lutrach, Elżbieta Sz. z par. Opatrzności Bożej w Warszawie, Krystyna B. Wodzisław Śl., Marianna Wodzisław Śl. św. Herberta, Monika parafia Matki Zwycięskiej w Krakowie, Marianna G. Warszawa Wesoła, Olga  Warszawa, Marta z Gdyni, Beata z Katowic, Krystyna z  Katowic, Magdalena z Gdyni, Zofia z Warszawy par. św. Jakuba,

300

Małgorzata parafia św. Anny Pomiechowo, Jan z Mszalnicy, Krystyna z Lubeni, Ela - Koluszki, Krysia - Bogdanka, Krysia  - Brzeziny, Zosia - Węgry, Jadwiga z Łodzi, Jadwiga - Gdańsk, Helena pow. Strzelce Opolskie, Zofia pow. Strzelce Opolskie, Zdzisława i Zenon z Konopnicy, Anna i Czesław z Lublina, Grażyna Sz. Suwałki, Beata O. Tarnów, Stanisław O. Tarnów, Małgorzata  z Warszawy parafia Bł. Edmunda Bojanowskiego, Agnieszka z Warszawy, Maria  Bazylika św. Kazimierza Radom, Ewa Skórcz, Agnieszka G. Łososina Górna k. Limanowej, Eugeniusz z Niemiec, Danuta z Niemiec, Anna T. Chełm, Bogdan T. Chełm, Zbigniew B. z Markowej, Elżbieta ze Zwolenia, Roksana z Paskrzyna, Janina z Krakowa par. św. Antoniego, Stanisław W. Lublin Poczekajka, Alicja S. Łódź Parafia św. Marka Ewangelisty, Teresa Parafia Wniebowzięcia Maryi Panny w Idzikowie Dekanat Bystrzyca Kłodzka, Wiesława S. Warmia, Małgorzata woj. śląskie, Grażyna P. W., Paweł O. Łódź, Marzena z Tarnowa, Bożena  R. z Gdańska Parafia Świętej Rodziny, Ewa G. z Bolesławca Śl., Roman Z. Zielona Góra, Sylwunia D. Parafia Św. Antoniego z Padwy, Aleksandra  N. Chełm Parafia Rozesłania Św. Apostołów, Edyta L. Chełm Parafia Rozesłania Św. Apostołów, Zuzanna Rz. Chełm parafia Narodzenia NMP, Edward N. Chełm Parafia Rozesłania Św. Apostolów, Adam z Goczałkowic, Tomasz z Poznania, Alicja K.  Chełm Parafia Rozesłania Św. Apostołów, Grzegorz N. Chełm Parafia Rozesłania Św. Apostołów, Karol z Piastowa (Parafia Matki Bożej Częstochowskiej), Beata z Piastowa (Parafia Matki Bożej Częstochowskiej), Monika P. z Lublina, E. P. parafia Matki Bożej Różańcowej Lublin, Mariusz Sz. Lublin, Paweł z Rzeszowa, Lilia W.  Ukta, Paweł z Gostynia Św. Góra, Ewa D. parafia św. Stanisława Kostki  Warszawa, Monika B-N. z Zaczernia parafia Narodzenia NMP, Adam R. Huta Mińska parafia Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Longina z Pruszkowa, Urszula Teresin-Niepokalanów, Teresa W.-R. Gdynia diec. gdańska, Barbara z Bartoszyc, Grażyna Sz. - Suwałki, Anna A. z Warszawy Parafia         św. Łucji, Danuta B. z Gdańska, Jerzy Sz. z Gdańska, Helena - Piecki, Zygmunt - Pieńków, Elżbieta - Pieńków, Bożena - Łomianki, Mieczysław - Dziekanów Leśny, Danuta - Lubin, Danuta G. Augustów, Czesława K. z Warszawy Parafia św. Łucji, Agnieszka z Wasilkowa, Maria z Wasilkowa, Iwona D. - Warszawa, Maria par. Matki Bożej Królowej Polski - Warszawa, Jurek z Wieprza k/Żywca, Beata - Ząbki k/Warszawy, Jacek Par. św. Wawrzyńca - Warszawa, Marlena Par. św. Wawrzyńca - Warszawa, Jowita Par. św. Wawrzyńca - Warszawa, Diomeda Par. św. Wawrzyńca - Warszawa, Jadwiga T. - Kraśnik, Helena L. - Kraśnik Lubelski, Teresa P. - Kraśnik Lubelski, Wiesława P. - Kraśnik Lubelski, Zbigniew z Norwegii, Ewa z Gdyni, Kamil z Gdyni Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego, Aniela K., Marek M. Bydgoszcz  parafia MB Ostrobramskiej, Leokadia z Białegostoku, Anna z Radomia, Jan z Radomia,


400

Antoni z Lublina parafia p.w. św. Brata Alberta, Mieczysław z Warszawy, Anastazja z Warszawy, Mirosława  parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Małastowie, Teresa Ż. - Augustów, Janina M. - Augustów, Maria K. Rumia, Helena - Dąbrowa Tarnowska, Krystyna - Dąbrowa Tarnowska, Aleksandra - Dąbrowa Tarnowska, Anna M. z Zabrza parafia św. Anny, Jarek M. z Zabrza parafia św. Anny, Lucyna - Jasienica Rosielna, Joanna z Lublina Parafia św. Agnieszki, Elżbieta Sanktuarium Bożego Milosierdzia Świebodzin, Dariusz z Łodzi p. Bożego Miłosierdzia, Weronika B. ze Skawiny, Bernadeta i Stefan - Żakowo, Barbara Z. Parafia Chrystusa Odkupiciela Chełm, Kazimiera S.  parafia Chrystusa Odkupiciela Chełm, Mateusz z Lublina parafia p.w. św. Brata Alberta, Agnieszka z Lublina parafia p.w. św. Brata Alberta, Bronisław par. NNMP - Zawada, Mirosława z Małęczyna koło Radomia parafia św. Andrzeja Boboli, Krystyna S. Augustów, Karolina N. Parafia Narodzenia NMP Chełm, Joanna i Wojciech A. Parafia św. Józefa Robotnika Katowice Józefowiec, Piotr M. Rumia, Jolanta z Sopotu, Bernadeta parafia M.B.N.P., Aniela - Szczecinek - p. Świętego Ducha, Adam L. - Adela - Natalia - Mateusz - Krystyna - Stanisław, Piotr W. z parafii Niepokalanego Poczęcia  NMP Poznań, Apoloniusz par. MBKP Zamość, Maria z Piaseczna, Renata z Czarnorzeki, Barbara Z. Augustów, Helena z Warszawy św. Marka Ewangelisty, Alicja - Lębork, Anna z Kalisza, Romualda -   Augustów, Jadwiga - Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Mielcu, Jadwiga Sz. Chełm Parafia Chrystusa Odkupiciela, Krzysztof z Adelajdy w Australi, Joanna z Adelajdy w  Australi, Michał  Filip Ł. -  Suwałki, Tomasz M. par. św. Michała Archanioła Lublin, Krystyna Sz.  par. Przemienienia Pańskiego Lublin,  Elżbieta D. Kosów Lacki, K. Połomska,  E. Maciakowska, Anna Ł. Suwałki, Mateusz z Gliwic, Karolina Parafia św. Wawrzyńca we Wrzosie, Marta z Burscheidu, Maria R. - Płock parafia św. Stanisława Kostki, Zofia z Parafi św Franciszka z Asyżu, Elżbieta B. Płock - parafia Św. Stanisława Kostki, Tadeusz z Warszawy Parafia Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, Joanna H. Słupsk, Malgorzata z Kolonii ( Niemcy ), Urszula - Brampton Kanada,  Aneta - Nowa Dęba, Emilia parafia Matki Bożej Miłosierdzia w Suwałkach, Grażyna parafia św. Mikolaja, Joanna - Rzeszów, Bogusława J. - Zielonka k/Warszawy, Anna S. K. Gdańsk, Marysin Wawerski Warszawa, Renata parafia bł. Jadwigi, Henryk Parafia św. Marcina, Grażyna K. zachodniopomorskie, Grażyna Kotórz Mały, Paula L. Chełm Parafia Rozesłania św. Apostołow, Anna G. z Rzeszowa, Mateusz G. z Rzeszowa, Józefa L. z Rzeszowa, Joanna K. Warszawa, Mirosław - Parafia Bożego Miłosierdzia Augustów, Tomasz P., Ewa B. parafia pw. N M P Królowej Polski w Olszewie-Borkach k. Ostrołęki, Wirginia M. z Zabrza parafia św. Anny, Marta M. z Zabrza parafia św. Anny, Regina W. - Hamilton Ontario Parafia św. Stanisława Kostki, Magdalena pow. wodzisławski, Przemek parafia Tłokinia Kościelna, Nina B. Parafia Świętej Trójcy, Jan P. Bardo, Janina parafia Zesłania Ducha Św. Sopot, Irena z Poznania parafia św. Trójcy, Jolanta M. - Irlandia-Legan- Co.Longford, Michalina D. Katowice parafia Bożego Ciała, Mariola G. Włocławek par. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

500


Koło różańcowe 19 osób - par. NMP Królowej Polski w Olszewie - Borkach, Janina K. - Barcice - Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Mieczyslawa L. - Bremen - Polska Misja  Katolicka, Beata S. - Babiak - par. Przemienienia Pańskiego, Beata P. - Kraków - św. Stanisława bp i męczennika, Anna B. - Nowa Biała - św Katarzyny Aleksandryjskiej, Marcel P. - Kraków - par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Janina G. - Luchów Górny - par. Poświęcenia Najświętszej Maryi Panny, Jolanta P. - Kraków - par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Henryk P. - Kraków - par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Klaudia P. - Kraków - par. Najświętszego Serca Pana Jezusa, Małgorzata G. - Luchów Górny - par. Poświęcenia Najświętszej Maryi Panny, Anna G. - Luchów Górny - par. Poświęcenia Najświętszej Maryi Panny, Krystyna S. - Kutno, A. J. - Arizona - par. Matki Bożej Częstochowkiej, Konrada J. - Arizona - par. Matki Bożej Częstochowskiej, Marek G. - Mikołajki Pomorskie, Maria S. - Kielce - par. Św. Jana Chrzciciela, Stanisław Z. - Świdnik - par. Chrystusa Odkupiciela, Barbara - Warszawa - par. Najświętszego Serca Jezusowego, Anna M-B - Białystok - par. Świętej Jadwigi, Barbara - Kraków -  par. św. Stanisława bp i męczennika, Beata - Kraków - par. Św. Stanisława bp i męczennika, Józefa  - Kraków - par. Św. Stanisława bp i męczennika, s. Mariola F. - Aiquile-Boliwia - par. Prelatura de Aiquile, Grupa modlitewna-Betlejem (16 osób) - Białystok - par. Św. Królowej Jadwigi, Joanna - Zgorzelec - par. Św. Jadwigi,  Józefa - Trzęsówka - par. Św Anny, Stanisława B. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Stanisława N. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Irena K. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Wiesława S. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Elżbieta K. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Teresa P. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Maria K. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Barbara J. - Sandomierz - par. Podwyższenia Krzyża Świętego, Elzbieta B. - Kraków - par. Podniesienia Krzyża Świętego, Bronisława - Lublin - Parafia Dobrego Pasterza, Andrzej N. - Włocławek - par. Św. Stanisława, Leszek W. Rybnik par. Ochojec, J. S. Rybnik par. Ochojec, P. W. Rybnik par. Ochojec, A. W. Rybnik par. Ochojec, Alina Z. Siedlce par. Bożego Miłosierdzia, Stanisław C.  Zarzecze par. Wszystkich Świętych, Danuta - Brzesko - par. Miłosierdzia Bożego, Dmitij S. Warszawa par. Św. Marka Ewangelisty, Bożena D. Warszawa par. Św. Marka Ewangelisty, Katarzyna W. Łódź par. Najświętszego Serca Jezusowego, Julian F. - Bystrzyca Kłodzka, Grzegorz P. z Olkusza, Anna P. z Przeworska, Anna - Białystok, Irena z Piwniczna par. Narodzenia NMP, Beata - Zamość - par. Św. Krzyża, Małgorzata z Kraśnika - par. MB Bolesnej w Kraśniku Fabrycznym, Halina z Warszawy par. N.M.P. Królowej Świata, Monika - Polska Misja Katolicka Oldenburg - par. Św. Ducha, Maria - Walentynów - Św. Katarzyny Aleksandryjskiej Pogrzybów, Natalia - Nowy Sącz, Krystyna z par. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Świętochłowicach, Elżbieta - Stryków, Bogdan z par. NMP Matki Kościoła w Lubatówce, Elżbieta z par. NMP Matki Kościoła w Lubatówce, Piotr z Malborka, Bożena z par. Bł. Karoliny w Tychach, Janina z par. Matki Bożej Miłosierdzia w Jeleniej Górze,

600


Teresa z par. Św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze, Jolanta z par. Przemienienia Pańskiego w Ładnej, Andrzej z par. Św. Doroty w Merkowie, Bożena z par. NSPJ w Gliwicach, Agnieszka z par. Św. Józefa w Kielcach, Stanisława z par. Św. Józefa w Kielcach, Wojciech z par. Podwyższenia Krzyża Świętego w Lublińcu, Elżbieta z par. Św. Krzyża w Farmington - CT USA, Jadwiga z par. Św Cyryla i Metodego w Vernon - CT USA,  Anna z par. Najczystszego Serca Maryi w Warszawie, Martha z par. Bł. Hiacynty w Ostródzie, Barbara C. z par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Dorota F. z par. Św. Józefa w Dąbrowie, Ania z par. NMP Lenie Wielkie, Jolanta z par. Wniebowzięcia NMP w Katowicach, 20 osób z miejscowości Sitowa par. św. Bartłomieja w Opocznie, Andrzej S. z par. Wniebowzięia NMP w Katowicach, Helena K. z par. Matki Bożej Czętochowskiej w Gdańsku, Barbara M. z par. Św. Ap. Piotra i Pawła w Katowicach, Iwona D. z par. Matki Bożej Różańcowej w Kłodawie, Malgorzata H.  z Klaaswaal par. Oud-Bijerland,  Jolanta  z par. pw. Ducha Święego w Siedlcach,  Aneta J.  z par. Matki Bożej Saletyńskiej w Malczycach, Sylwia z par. w  Zelowie, Anna M. z par.  Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie, Zofia Sz. z par.  Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie, Marta R.  z par.  Św. Franciszka z Asyżu w Warszawie, Wojciech M. z par. Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie, Jan i Ewa N. z par. Bogate w Diecezji Płockiej, Maria K. z par. Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie, Irena W. z par. Wniebowzięcia Matki Boskiej w Laskach - Smardze, Ryszard P. z par. Św. Antoniego we Wrocławiu, Marek i Agnieszka U. z par. Św. Piotra i Pawła w Główczycach, Ryszard S. z par. NMP Królowej Polski w Lipowinie, Wanda R. z par Św. Floriana w Krakowie, Anna D. z par. Trójcy Przenajświętszej w Krzywaczce, Wojciech D. z par. Trójcy Przenajświętszej w Krzywaczce, Eugeniusz W. z par. Niepokalanego Poczęcia NMP i Maksymiliana Marii Kolbego w Mysłowicach, Bożena i Grzegorz K. z par. Matki Bożej Królowej Polski, Paweł N. z par. Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie, Krystyna I. z par. Św. Barbary w S., Andrzej Ł. z parafi p.w. Św. Maksymiliana Kolbego w Krakowie,  Ewa L. z par. Świętego Mikołaja w P., Teresa C. z par. Świętej Jadwigi we Wrześni, Halina P. z par. Św. Barbary w Starogrodzie, Lidia M. z par. Św. Barbary w Starogrodzie, Maria i Stanisław P. z par. Św. Barbary w Starogrodzie, Krystyna W. z par. Przemienienia Pańskiego w Gdyni, Tomasz G. z par. Św. Judy Tadeusza w Warszawie, Ewa Di F. z Wrocławia, Grażyna B. z par. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Opolu, Franciszek S. z par. NMP Królowej Polski w L., Anna B. z par. Błogosławionego Jerzego Frasatti w Lublińcu, Krystyna Ż. - Parafia Św. Bonifacego we Wrocławiu, Czesława S. - Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Jerzmanowie, Ewa Z. - Parafia Św. Michała Archanioła Muchobór Wlk. Wrocław, Ewa F. - Parafia Św. Rodziny we Wrocławiu, Ewa R. z par. p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Piastowie, Krzysztof Ż. – Parafia Św. Bonifacego we Wrocławiu, Kazimiera Z. z par. Najczystszego Serca Maryi - Pl. Szembeka w Warszawie, Joanna Ł. z Parafii Św. Rodziny we Wrocławiu, Agnieszka z woj. małopolskiego, Anna Ś. z par. W.N.M.P. w Filipowie, Tomasz D. z par.  Nawiedzenia NMP w Miastkowie, Edyta z Parafii Św. Józefa Opiekuna Pracy w J., Tomasz P. z par. Podwyższenia Krzyża Św. w Świeradowie Zdroju, Dorota B. z par. Św. Maksymiliana M. Kolbego we Wrocławiu, Anna R. z par. Św. Andrzeja Boboli w Białymstoku, Elżbieta B. z par. Pw. Św. Jadwigi Królowej w Białymstoku, Jolanta F. z par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu, Krystyna S. z par. Matki Bożej Nieustajacej Pomocy w Krakowie, Anna M. z par. pw. Św. Jadwigi w Białymstoku, Marek z par. Matki Bożej Różańca Świętego woj. śląskie,  Małgorzata J. - Mińśk Mazowiecki, Jolanta J. z par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, Stefania O. z par. NMP Królowej Świata - Stargard Szczeciński, Jacek W. z par. Matki Boskiej Bolesnej w Brzęczkowicach,

700


Barbara i Izabela Cybulskie - Kraków, Stefania M. z par. p.w. Opatrzności Bożej we Wrocławiu, Anna K. z par. WNMP w Kołakach Kościelnyćh, Adam L. z par. Św.Józefa w Toruniu, Tomasz L. z par.  Św. Jerzego - Dzierżoniów, Danuta K. - Katedra Gdańsk, Grażyna P. z par. Matki Bożej Zbawiciela w Zakopanem, Sabina P. z Par. Zmartwychwstania Pańskiego w Poznaniu, Teodora K. z Par. Matki Bożej Królowej Polski w Lublinie, Malgorzata z Par. Św. Jakuba w Jakubowie m. W., Marta W. z Par. Św. Józefa w Sandomierzu, Zofia J. z Par. Św. Rodziny w Rokicinach, Józefa C. z Par. Matki Bożej Częstochowskiej, Adam Ś. z Par. WNMP Opiekunki Rodzin we Włoszczowie, Henryk G. z Par. Wszystkich Świętych w Górkach W., Barbara O. z Par. Św. Michała Archaniola w Poznaniu, Ryszard L. z Par. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu, Halina L. z Par. Św. Michała Archanioła we Wrocławiu, Krystyna G. z par. Wniebowzięcia NMP w Kielcach, Roman O. z Par. Opieki Najświętszej Maryi Panny Katedra w Radomiu, Krzysztof R. z Par. Św. Michała Archanioła w Łomży, Magda z Łomży, Dorota D. z Par. pw. Św. Michała Archanioła w Łomży, Grzegorz z Par. Św Floriana w Kolbudach, Marta z Par. Matki Boskiej Fatimskiej w Sosnowcu,  Mirosława K. z Par. Św. Wojciecha w Warszawie,  Sławomir A. z Par. Św. Jana Apostoła i Ewangelisty w Warszawie, Ewa L. z Par. Matki Bozej Krolowej Pokoju w Calgary-Kanada, Zbigniew M. z Par. Św. Hieronima w Warszawie, Grażyna M. z Par. Św. Hieronima w Warszawie, Anna D. z Par. Bł Anieli Salawa w Krakowie, Janina S. z Par. Zesłania Ducha Świętego w Otwocku, Honorata. J. z Par. Św. Piotra i Pawła w Jabłoni Kościelnej, Krystian G. z Par. Wadowice Górne, Przemysław P. z Par. Znalezienia Krzyża Świętego w MP, Paweł Z. z Par. Wszystkich Świętych w Gliwicach, Joanna z Par. Św. Svituna w Sandnes, Krzysztof G. z Par. Bożego Ciała w Poznaniu, Karolina J. z Par. Siostry Urszuli Ledóchowskiej w Malborku, Jadwiga M. z Par. Swiętego Bonifacego w Warszawie, Karol W. z Par. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Oświęcimiu, Tomasz D. z Par. Św. Józefa w Kielcach, Katarzyna K.z Par. Św. Jakuba w Warszawie, Stanislaw i Andrzej B. z Par. Św. Józefa w Kielcach,  Żaneta D. z Oslo, Barbara Z. z Par. p w. Św. Piotra i Pawła w Jeleniej Górze, Małgorzata R. z Par. Radków, Anna W. z Par. w Warszawie, Agnieszka M. z Par. Św. Patryka, Teresa W. z Par. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Warszawie, Krzysztof z Par. Św. Michała Archanioła, Helena N. z Par. Świętego Rafała Kalinowskiego w Warszawie, Bogusława J. z Par. Św. Rafała Kalinowskiego w Pile, Renata z Wiednia, Jan D. z Par. Przemienienia Pańskiego w Czersku, Mateusz M. z Par. Matki Bożej Częstochowskiej w Kazimierzówce, Anna Ch. z Par. NMP Królowej Świata w Warszawie, Danuta F. z Par. Wszystkich Świętych w Warszawie, Kazimiera Cz. - Bolesławic Śl., Jarzy M. z Par. Św. Józefa w Kaletach, Emilia M. z Par. Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie, Jolanta W. z Par. Św. Mikołaja, Paweł S. z Władysławowa, Anna A. K. z Par. Św. Dominika w Keenagh - Irlandia, Małgorzata P. z Wiązownicy, Małgorzata K z Par. św. Erazma  - Barwałd Dolny, Wiesław M. z Par. Miłosierdzia Bożego w Kraśniku, , Władysława z Par. Ciała i Krwi Pańskiej w Nowym Sączu, Maria S. z par. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Jeleniej Górze, Magdalena G. z Par. Św. Mikolaja - Grójec, Weronika M. z Par. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Warszawie, Alicja Z. z Par. Najświętszego Serca Pana Jezusa - Żarów, Weronika O. z Par. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kluczborku,  Zbigniew Sz. Christ The Redeemer (Chrystusa Odkupiciela) w Cypress TX, Andrzej Jacek S. z Par. Opatrzności Bożej na Piątkowie w Poznaniu, Jadwiga N. z Par. Św. Anny w Skrwilnie, Michał B. z Par. Św. Krzyża w Łomży, Sylwia z Kałęczyna, Arkadiusz z Par. Świętej Rodziny w Augustowie, Irena K. z Par. NMP Matki Zbawiciela w Warszawie, Anna S. z Par. Św. Mikołaja i Dobrego Pasterza - Slesin, Michał P. z Westport Co. MAYO Irlandia, Mariola G. z Par. Św. Krzysztofa, Joanna Ł. z Par. Św. Mikolaja, Maria z Par. Św.Karola Boromeusza, Krzysztof S. z Par. MBNP w Grajewie, Katarzyna S. z Par. MBNP w Grajewie, Barbara G. z Par. Św. Jadwigi Śląskej w Trzebnicy, Michał S. z Tomaszowa Lubelskiego, Karolina B. Marian B. Maria B. Kamil B. Szymon B. Wojciech B. Aniela P. Bernard P. Roman P. z Par. Wniebowzięcia NMP, Agnieszka z Par. w Gidlach, Robert R. z Par. Parafia bł. Franciszki Siedliskiej w Olsztynie, Małgorzata G. z Par. pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Dobieszynie, Barbara M. z Par. pw. Św Anastazji - Rottenburg/Baisingen,800


Anna W. z Par. pw. Znalezienia Świętego Krzyża w Skoczowie, Ewa z woj. mazowieckiego, Luiza Ch. z Par. pw. NMP Częstochowskiej, Teresa B. z Wrocławia, Conrad T. z Par. Św. Dominika w Irlandii, Marek B. z Par. Św.Teresy - Toronto, Jacek P. z Par. w Koronowie,  Zofia K. z Par. Św. Antoniego w Ł., Marek K. z Par. pw. św. Rocha w m. D., Jan z Par. w Łomiankach, Beata S. z Par. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach,  Elżbieta z Par. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Warszawie, Renia z Łukowa, Małgorzata S. z Sufczyna, Zofia C. z Tarnowa, Alina K. z Tych, Agnieszka S. z Par. Krzyża Świętego w Siemianowicach Śląskich, Jerzy C. z  Niedamowa,  Piotr K. z Katowic, Krystyna G. z Par. św. Bartłomieja w Szczekocinach, Lidia J. z Par. Opatrzności Bożej w Wesołej - Warszawa, Stanisława P. z Par. Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku, Tomek Z. z Warszawy, Sylwia R. z Par. NNMP w Konstantynowie, Jan F. z Par.  NMP Królowej Polski w NS., Monika O. z Par. pw. św. Dominika w Szczecinie, Jan Sz. z Par. Matki Bożej Anielskiej Warszawa w Warszawie, Wiesława J. z Par. pw. Ducha Świętego w Siedlcach, Magdalena L. z woj. pomorskiego, Maria F. z Par. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Bolesławcu, Anna Z. z Lublina, Arkadiusz K. z Par. Koszalinie, Agnieszka W. z Par. w Lesznowoli,  Konrad K.z Par w Sieradzu, Konrad K. z Sieradza, Katarzyna D.-C. z Par. Matki Bożej Królowej Polskch Męczenników w Warszawie, Maria K. z Par. Maksymiliana Marii Kolbego w Kielcach, Jan K. z Par. Chrystusa Króla w Jarosławiu, , Piotr P. z Par. N.M.P. w Częstochowie,                      

Proszę sprawdzajcie czy Was wpisałem. Jeśli nie ma Ciebie na tablicy napisz do mnie na adres: mocmodlitwy1@o2.pl
Stronę aktualizuję przeważnie wieczorami i nocą i wtedy też odpowiadam na wiadomości z poczty elektronicznej, ponieważ w ciągu dnia pracuję.
Pozdrawiam wszystkich modlących się rodaków w Chrystusie Królu!
Wojciech

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego