Aktualizacje 2014 - Moc Modlitwy

Idź do spisu treści

Menu główne

Aktualizacje 2014

 
 

ŚWIĘTO BOGA OJCA 07.08.2016 R.
(pierwsza Niedziela miesiąca sierpnia lub siódmy dzień tygodnia)

Słowa Boga Ojca - czytaj


STOP ABORCJI !!!
ZBIERAMY PODPISY POD USTAWĄ ANTYABORCYJNĄ

WIĘCEJ TUTAJ
POBIERZ LISTĘ DO PODPISÓW


Zebrane podpisy trzeba przesłać tak aby dotarły do biura Komitetu najpóźniej 1 lipca 2016 r. Proszę wszystkich o pomoc w zbieraniu podpisów.
Na dole listy do podpisów jest adres na jaki należy je wysłać.

UJAWNIONY SEKRET
TRZECIEJ TAJEMNICY FATIMSKIEJ


w wersji do pobrania i wydruku

RÓŻAŃCOWA CHORĄGIEW NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI

Modlitwa Różańca Świętego jest potężniejsza od bomb atomowych czytaj

Administrator portalu Moc Modlitwy serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy Różańcowej
w sobotę - 04
.06.2016 o 20:30.

Intencja:
O wynagrodzenie za grzechy popełnione przeciwko Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Za Rosję, którą zawierzamy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny
(intencja
Nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca - Matka Boża prosiła o to w Fatimie)

zapisy tutaj

Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę.

RÓŻAŃCOWA CHORĄGIEW NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI

Modlitwa Różańca Świętego jest potężniejsza od bomb atomowych czytaj

Administrator portalu Moc Modlitwy serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy Różańcowej
Niedziela - 29.05.2016 o 20:30.

Intencja:
O wypełnienie świętej woli Bożej względem Polski i całego Narodu Polskiego (o rychłą Intronizację Jezusa Chrystusa Króla Polski), o ducha przebudzenia się Narodu Polskiego oraz zwrócenia w stronę Boga - "któż jak Bóg", za Święty Kościół Katolicki, o jedność pod sztandarem Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski wszystkich Narodów Słowiańskich.

zapisy tutaj

MODLITWA RÓŻAŃCOWA

Administrator portalu Moc Modlitwy serdecznie zaprasza do wspólnej modlitwy Różańcowej
w
Święto Bożego Ciała (26.05.2016) o 20:30.

Intencja:
O wypełnienie świętej woli Bożej względem Polski i całego Narodu Polskiego (o rychłą Intronizację Jezusa Chrystusa Króla Polski)

zapisy tutaj

Dokonujcie Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski w domach, parafiach, wspólnotach, szkołach, urzędach, zakładach pracy, gdzie tylko można! Oddajcie wszystko co posiadacie pod panowanie Jezusa Chrystusa Króla Polski! Mam nadzieję, że to pozwoli nam dotrwać jako Państwo Polskie do właściwej ogólnonarodowej Intronizacji, dokonanej przez władze kościelne i państwowe.


AKT INTRONIZACJI JEZUSA KRÓLA POLSKIWIĘCEJ TUTAJ3. CZERWIEC 2011
Mój Anioł Stróż ukazał się obok mnie. Położył rękę na moim ramieniu i w pewnym momencie znalazłem się w „chmurze” światła, w której widziałem Kaplice Cudownego Obrazu na Jasnej Górze. W kaplicy modlili się ludzie. W miejscu, gdzie jest Cudowny Obraz stał tron a na nim siedziała Matka Boża. Na głowie miała złotą koronę a w prawej ręce trzymała berło. Wyglądała bardzo majestatycznie. Ubrana była w białą suknie i niebieski płaszcz. Z Jej piersi wychodziło światło w kształcie kręgu, które pulsowało. Tuz przed tronem Maryi stanął Anioł Ave. Spojrzał na mnie i powiedział:

ANIOŁ AVE: „Pochyl swoją głowę, człowiecze, przed majestatem Pani, Królowej i Hetmanki narodu Polskiego.

Uczyniłem tak jak Anioł powiedział i poczułem jak to pulsujące światło przenika moje wnętrzności. Podniosłem na chwile wzrok a obok Tronu Matki Bożej ukazał się kamienny tron, na którym zauważyłem Pana Jezusa siedzącego w szkarłatnym płaszczu. Na głowie miał cierniową koronę i trzymał trzcinę w ręku. Anioł Ave uklęknął a ja zniżyłem nisko swoją głowę. Inny Anioł stanął obok mnie i poczułem na sobie dotyk jego skrzydeł. Pomimo tego, że miałem nisko pochyloną głowę, widziałem, że ten Anioł trzyma w jednej ręce złoty pierścień a w drugiej zwój.
Święty Anioł powiedział do mnie: (choć nie widziałem jak rusza ustami, to widziałem i rozumiałem wychodzące z niego światło w postaci słów):

ŚWIĘTY ANIOŁ: Błogosławiony naród, którego Królem jest Bóg!

Pan Jezus podniósł prawą rękę jakby w geście błogosławienia i powiedział:

PAN JEZUS: Posłuchaj, Mój ludu: pasterze i owieczki, wielcy i mali! Oto przychodzę niebawem!
[W tym momencie korona cierniowa na głowie Pana Jezusa zamieniła się w złotą koronę].
Zaprawdę, Polskę szczególnie umiłowałem i chce ją wywyższyć w potędze Mojej. Lecz musi ona dochować wierności i „zachować, co otrzymała, by nikt jej wieńca nie zabrał”.
[Teraz trzcina w ręku zamieniła się w złote berło].
Przez wzgląd na Moją Matkę, która wyprosiła po latach długiej niewoli wolność dla was, przez wstawiennictwo świętych i patronów oraz odważnych Pasterzy Mojego Kościoła w waszym narodzie, udzieliłem wam łaski wiary, abyście zrozumieli, że Moja Matka nieustannie jest przy was. To jest czas Jej nawiedzenia dla waszego narodu. To tutaj, gdzie jest Jej Tron zawsze wypowiadała słowa: ”Uczyńcie, cokolwiek mój syn wam powie”. Moja Matka prowadzi was w nowy czas, który się przed wami otwiera i oczekuje od was współpracy i zaangażowania. Moja Matka ma udział w Mojej królewskiej godności, ponieważ wszystko co otrzymała, otrzymała ode Mnie poprzez Jej Macierzyństwo a Jej królewskie panowanie jest Jej macierzyńskim prawem. Jako Królowa tych ziem pragnie oddać wasz naród pod Moje królewskie panowanie. Wszystko, co „rodzi się” z Niej, rodzi się z Ducha Świętego.
Kiedy spoglądam na was surowym wzrokiem, to zawsze przychodzi Moja Matka, by wstawiać się za wami. Przychodzi jako Matko Królowa do swego Króla, bo przecież Ona nie chce zatrzymać was dla siebie, lecz poddać pod Moje królewskie panowanie.
[Teraz szkarłatny płaszcz przemienił się w płaszcz królewski].
Dlatego pytam was w Jej imieniu:
- Skoro nazywacie Mnie Królem, dlaczego nie chcecie oddać Mi królewskiej czci i uznać Moje królewskie panowanie nad waszym narodem? Przyjąć Królestwo Moje to znaczy przyjąć Mnie za Króla z całą konsekwencją i prawem Mojej królewskiej władzy. Bez Mojego błogosławieństwa każda władza na ziemi jest słaba i dwuznaczna. Moje Królestwo ukazuje się nie w ziemskim blasku, lecz w pokorze, dlatego wszędzie tam, gdzie uznane jest Mój królewski Majestat, tam panuje prawdziwy pokój i prawdziwa sprawiedliwość, gdzie OJCIEC otrzymuje prawdziwą chwałę i uwielbienie. Moje Królowanie stawia wymagania, ale one są warunkiem prawdziwej przemiany. Izrael Mnie odrzucił, pierwsza Córa Kościoła Mnie nie przyjęła, inne narody coraz bardziej buntują się przeciwko Mojej władzy. Czy chcecie aż tak bardzo zranić Moją Matkę i nie przyjąć Mnie za Swego Króla, którego Ona dla was zrodziła?
- Nazywacie Mnie Miłosiernym, a dlaczego tak mało ufności pokładacie jeszcze w Moje miłosierdzie? Ja pragnę udzielić wam tego, co otrzymałem od Ojca, aby Jego chwała była pełna w całym stworzeniu. Pamiętajcie, że beze Mnie nic uczynić nie możecie, także w wymiarze odnowy narodu. Bez przyjęcia Mojego Królewskiego panowania, odcinacie się od Korzenia a wszelkie wasze wysiłki będą ograniczały was do ziemskiego pojmowania władzy. Moje Miłosierdzie objawia się w Miłości i jest wezwaniem do przemiany serc. Dostępujecie Mojego Miłosierdzia, które jest odpowiedzią na wasze wołanie. Jeśli szczerze modlicie się do Ojca jak was nauczyłem: „Przyjdź królestwo Twoje”, to musicie mieć świadomość, że Ja i Ojciec jedno jesteśmy a wiąże się to z Planem ratunku ludzkości i narodów oraz z Jego Miłosierdziem.
- Mówicie, ze jestem Miłością, a jaki szacunek okazujecie tej Miłości, kiedy przychodzę do was i karmię was Moim Ciałem? Dlaczego nie chcecie zgiąć waszych kolan przed królewskim Majestatem Miłości? Miłość do was zaprowadziła Mnie na krzyż i ta sama Miłość uwięziła Mnie w Eucharystii. Gdy poddacie się pod panowanie Mojego Królestwa i oddacie Mi prawdziwą cześć w Eucharystii, to spełnię dla was Moja obietnicę: „Pokój zostawię wam i pokój Mój dam wam”. Gdyby wielcy umieli upaść na kolana przed Chlebem życia, w którym cały jestem obecny, to uznaliby całą swoją zależność ode Mnie.
- Przychodzicie do Mnie i mówicie: Nauczycielu, a wstydzicie się krzyża i pozwalacie, aby go deptano i nie szanowano! Wstydzicie się krzyża, który zawsze był znakiem waszego zwycięstwa. Z pod jego stóp otrzymaliście Moją Matkę, a teraz boicie się przyznać do krzyża i chcecie go zamknąć jako symbol prywatnej sprawy, a nie znaku zwycięstwa dla całego narodu. Pytam was kapłani, dlaczego opuszczacie Moje owce? Dlaczego nie wspieracie jedni drugich.? Jak rozumiecie spełnienie obietnicy o jednym Pasterzu i jednej owczarni, gdy sami nie jesteście w jedności! Bądźcie wiernymi Moimi świadkami i wiernymi synami tego narodu. Spoglądajcie na Mnie i na tych, którzy was potrzebują.
Dzieci Moje!
[Przy tych słowach kamienny tron zamienił się w Tron pełen światła i wychodzącego z niego majestatu].
Powtarzam wam jeszcze raz słowa, abyście je rozważyli i przyjęli, że „tu na Jasnej Górze przyjdzie zbawienie dla Polski przez Intronizację, a gdy to się stanie Polska stanie się silna i potężna.” Pomimo podziałów zwycięstwo przyjdzie przez Mój Kościół, bo litość mam dla prześladowanych i prześladujących. Wierność Mojej Matki wobec ślubów i zawierzenia, które składaliście, jest większa od waszej niewierności i dlatego wysłuchuje Jej próśb i Jej wstawiennictwa za wami. Czas zwycięstwa i jego zakres zależy jednak od was samych.
Nie porzucajcie nadziei, nie ustawajcie w wierze. Bądźcie silni i wytrwali, bo kiedy będzie się zdawało, że wszystko jest przegrane przyjdę z Moją Chwałą, by pokonać waszych wrogów.

Pan Jezus spojrzał na Matkę Bożą. Zastanowiło mnie jak zmieniał się widok Pana Jezusa podczas, gdy mówił. Nasza Królowa spojrzała na mnie i powiedziała:

MATKA BOŻA: Człowiecze, w miarę jak będziecie waszymi czynami potwierdzać wasze zaangażowanie w plan ratowania i odnowy waszej ojczyzny i przemieniać wasze życie narodowe, bliższy stanie się czas uznania Mojego Syna za Króla i Pana waszych serc i Jego królewskiego panowania nad waszym narodem. Teraz wszystko leży w waszych rękach. Przylgnijcie do Mojego Niepokalanego Serca i odnówcie w narodzie oddanie się w macierzyńską Niewolę Mojej Miłości. (…)


Bardzo ważne kazanie ks. Jacka Międlara

Zawierzenie Polski Matce Bożej na Jasnej Górze 3 maja 2016 r. w ramach obchodów 1050 rocznicy Chrztu Polski z udziałem władz kościelnych i państwowych
Włączmy się do tego aktu duchowo!
Transmisja na żywo w TV Trwam.PLAN UROCZYSTOŚCI NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI, Jasna Góra, 3 maja 2016 r.

5.30 - Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie
6.00 - Odsłonięcie Cudownego Obrazu Matki Bożej i Msza św. z homilią - o. Mariusz Tabulski, definitor generalny Zakonu Paulinów
10.00 - Modlitwa dziękczynna: "Maryja w dziejach Narodu Polskiego" - Instytut Prymasa Wyszyńskiego, o. Kamil Szustak
10.45 - Ingres Księży Biskupów
11.00 - Msza św. z homilią - abp Stanisław Gądecki, metropolita poznański, Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski. Powitanie - o. Arnold Chrapkowski, generał Zakonu Paulinów; Złożenie Aktu Zawierzenia Matce Bożej Episkopatu w jedności z Kościołem w Polsce i na emigracji w 1050. rocznicę Chrztu Polski; Przyrzeczenie Duchowej Adopcji /po Komunii św./
14.00 - Droga Krzyżowa - o. Stanisław Jarosz + Animatorzy Duchowej Adopcji
16.15 - Różaniec - o. Bartłomiej Maziarka
18.30 - Procesja Eucharystyczna po Wałach jasnogórskich - o. Michał Lukoszek, wikariusz generalny Zakonu Paulinów
19.00 - Msza św. na Szczycie z homilią - abp Wacław Depo, metropolita częstochowski; Akt Zawierzenia Matce Bożej
21.00 - Apel Jasnogórski z udziałem Wojska Polskiego - bp Józef Guzdek, biskup polowy Wojska Polskiego

Bogu niech będzie cześć, chwała i uwielbienie na wieki wieków za tą przeogromną łaskę dla Polski!


Bardzo ważny wykład Grzegorza Brauna. Warto posłuchać.


1050 ROCZNICA CHRZTU POLSKI
Idźmy do Kościoła na Mszę Świętą za Ojczyznę!
Dziękujmy Panu Bogu za dar Chrześcijańskiej Ojczyzny!
Przepraszajmy za nasze grzechy!
Prośmy Pana Jezusa Chrystusa Króla Polski o wiarę, nadzieję i miłość
oraz potrzebne łaski w walce o Królestwo Jezusa i Maryi w Polsce.STOP ABORCJI !!!
ZBIERAMY PODPISY POD USTAWĄ ANTYABORCYJNĄ

WIĘCEJ TUTAJ
POBIERZ LISTĘ DO PODPISÓWMoc Modlitwy Różańca Świętego jest silniejsza od bomb atomowych

czytaj
Zapraszamy do wspólnotowej modlitwy:

DUCHOWA ARMIA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI wejdź
KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA POLSKĘ wejdź
MODLITWA RÓŻAŃCOWA ZA BISKUPÓW POLSKICH wejdźNIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO 03.04.2016


Dla wszystkich odwiedzających i nieodwiedających tą stronę Pan Jezus mówi:  jesteś dla mnie cenny, obdarzyłem cię miłością i bądź blisko Mnie, bez względu na to kim jesteś i jaki/a jesteś, Ja ciebie kocham.

PODPISZ PETYCJĘ W SPRAWIE PRZESUNIĘCIA TERMINU
INTRONIZACJI CHRYSTUSA KRÓLA NA KWIECIEŃ 2016

KLIKNIJ TUTAJ

Zwracam się z prośbą o pomoc dla Gabrysi Janik
Więcej tutaj:
https://pomagam.pl/gabrysiajanik

Razem z Grzegorzem Braunem budzimy Polaków

Twoje światło w Fatimie

7 Grudnia 2015

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
8 Grudnia 2015 (wtorek)
Godzina Łaski dla świata od 12:00 do 13:00

więcej

7 Grudnia 2015

MODLITWA O WYPEŁNIENIE ŚWIĘTEJ WOLI BOŻEJ WZDLĘDEM POLSKI I CAŁEGO NARODU POLSKIEGO
(OD 8 GRUDNIA 2015 DO 20 LISTOPADA 2016)


Intencja

Razem z Maryją Królową Polski i z wszystkimi świętymi, naszymi Aniołami Stróżami i zastępami aniołów z wszystkich chórów anielskich wraz z duszami czyśćcowymi modlimy się o wypełnienie świętej woli Bożej względem Polski i  całego Narodu Polskiego.

SERDECZNIE ZAPRASZAM


PRZEMÓWIENIE GRZEGORZA BRAUNA

Zwracam się z prośbą o pomoc dla Oli
http://www.kawalek-nieba.pl/html/ola_d_.html

Pomóc Oli można dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym “Kawałek Nieba”
Bank BZ WBK  
31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem:
“327 pomoc w leczeniu Oli Dułak”
wpłaty zagraniczne:
PL31109028350000000121731374
swift code: WBKPPLPP


8 sierpnia 2015


1. Powstała nowa zakładka - Biblioteka. Będą znajdowały się w niej książki o tematyce życia duchowego i wiary. wejdź
2. Zaktualizowane zostały częściowo materiały z III Kongresu dla społecznego panowania Chrystusa Króla zobacz
3. Powstała nowa zakładka Proroctwa o Polsce. wejdź


ARMIA DUSZ WOJUJĄCYCH MODLITWĄ DLA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI

Zapraszamy i zachęcamy do wspólnej modlitwy
Rekrutujemy do następujących wspólnot modlitewnych:


1. DUCHOWA ARMIA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI wejdź
2. KRUCJATA RÓŻAŃCOWA ZA POLSKĘ wejdź
3. KRUCJATA NIEBIESKA wejdź
4. KRUCJATA ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH POLSKICH wejdź
5. KRUCJATA ANIELSKA wejdź
6. WSPÓLNOTA ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA wejdź
7. MODLITWA RÓŻAŃCOWA ZA BISKUPÓW POLSKICH wejdź


RKW - RUCH KONTROLI WYBORÓW
http://www.ruchkontroliwyborow.pl

STOP FAŁSZOWANIU WYBORÓW - INFORMACJE
http://www.stopfalszowaniuwyborow.pl

Pan Jezus jest na podłodze!
Program "Na poddaszu" - John Paul Jackson o problemach Polski w Relacji z Rosją oraz inne
21 marca 2015

1. Nowe dzieło modlitewne "ROZWAŻANIE 24 GODZIN MĘKI NASZEGO  PANA JEZUSA CHRYSTUSA" więcej tutaj

Referendum na Słowacji w sprawie obrony dzieci przed homoseksualna deprawacją.
Wesprzyjmy Słowaków w ich dobrych dążeniach


Proszę p
odpisujmy:

http://citizengo.org/pl/16815-wazne-referendum-na-slowacji-pomoz-naszym-slowianskim-sasiadom-w-walce-o-wspolne-wartosci

Wielkie Bóg zapłać!


27 Styczeń 2015

1. Obietnice dla czczących Najświętsze Rany Pana Jezusa  wejdź
2. Modlitwy dla uczczenia Najświętszych Ran Pana Jezusa  wejdź

ŚWIĘTO OBJAWIENIA PAŃSKIEGO 06.01.2015
Na drzwiach domów poświęconą kredą piszemy
C†M†B 2015
Christus Mansionem Benedicat (Chrystus błogosławi to mieszkanie)

30 Listopad 2014


1. 33-dniowy okres ćwiczeń duchowych do Aktu Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Maryję  pobierz  wejdź
Na podstawie „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny”
Św. Ludwika Marii Grignon de Montfort (1673-1716) opracował
Ks. Fryderyk Wilhelm Faber, D.D., praca zakończona 21 listopada 1862


2. 8 grudnia 2014 r.  
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny - Godzina Łaski (od 12:00 do 13:00) dla świata wejdź

3.
List ks. Eugeniusza Miłosia do Kapłanów w sprawie Intronizacji Jezusa Króla Polski pobierz

3 Listopada 2014


1. Nowotwór to grzyb uleczalny. Kącik zdrowia  wejdź tutaj

14 września 2014


1.
Powstała nowa strona intenetowa www.ChrystusKrolPolski.pl - Jezus Chrystus Król Polski, na którą serdecznie zapraszam.
2. Zaproszenie na
III KONGRES DLA SPOŁECZNEGO PANOWANIA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA zobacz

Stowarzyszenie Fides et Ratio serdecznie zaprasza na

III KONGRES DLA SPOŁECZNEGO PANOWANIA JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA

TRANSMISJA NA ŻYWO

Kongres odbędzie się 20 września ( sobota) AD 2014
miejsce: Wyższa Szkoła Pedagogiczna w Łodzi
ul. Piotrkowska 243 (sala Teatru "Lutnia")


Wstęp Wolny! Serdecznie zapraszamy!
kontakt: stpapiez@gmail.com, tel. 12 266 56 36
www.fides-et-ratio.pl


W imieniu Stowarzyszenia Fides et Ratio serdecznie zapraszam
Administrator portalu Moc Modlitwy

APEL DO POLAKÓW


Drodzy rodacy zachęcam Was do wspólnej modlitwy. Razem z Panem Jezusem, Jego łaską i z pomocą Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski możemy wszystko. Polska ma wielkie posłannicto. Pan Bóg chce za pośrednictwem naszego narodu nawracać inne narody i całe państwa. Z Polski ma wyjść ta iskra, która rozpali świat miłością do Boga. Nie ma czasu do stracenia. Bierzmy Różaniec Święty do rąk i módlmy się wspólnie. Możemy uczestniczyć w niesamowitym dziele Bożym. Walczmy z własnymi wadami z pomocą łaski Bożej. Zachęcam do częstego uczestnictwa w Mszach Świętych nie tylko w Niedzielę i święta, lecz także na tygodniu. Gromadźmy się wspólnie w domach, światyniach i odmawiajmy Różaniec i Koronkę do Miłosierdza Bożego. Módlmy się za Kapłanów i Biskupów Chrystusowych. Wszystki siły wrogów Polski rzuciły się na nas. Nie możemy pozwolić by Polska przegrała tą wojnę duchową. Bądźmy jednością i działajmy z miłością.


WSPÓLNOTY MODLITEWNE DLA RATWANIA POLSKI, KOŚCIOŁA ŚWIĘTEGO I CAŁEGO ŚWIATA
POLSKA BOGIEM SILNA

DOŁĄCZ DO NASProśba o Intronizację Jezusa Chrystusa na Króla Polski
Moi kochani podpisujmy!

https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prymas_Polski_abp_Wojciech_Polak_Intronizacja_Jezusa_Krola_Polski/?cLKVPhb

6 sierpnia 2014


1. Powstało Radio Chrystusa Króla (www.radiochrystusakrola.pl) - serdecznie wszystkich zapraszam do słuchania. Radio jest dostępne również na głównej  stronie  Moc Modlitwy.
2. Powstał nowy dział - Polskie media katolickie. Są tam dostępne odnośniki do telewizji, radia, czasopism katolickich i przede wszystkim należącym do Polaków. wejdź

20 lipca 2014


1. W dniach 22-29 czerwca w  Parafii p.w Nawiedzenia NMP w Krasnobrodzie odbyły się MISJE PARAFIALNE, które poprowadził Ks. Dominik Chmielewski - salezjanin, duszpasterz akademicki UKSW.
Zapraszam do odsłuchania nauk o. Dominika dzięki zapisom audio.


Słuchaj

29 Czerwiec 2014 r.


1.  Zapraszam na strony internetowe:
http://fides-et-ratio.pl - strona internetowa Stowarzyszenia Fides et Ratio
http://kongresdlachrystusakrola.pl - materiały wideo z Kongresu dla społecznego panowania Chrystusa Króla
2. Materiały wideo z II Kongresu dla społecznego panowania Chrystusa Króla są dostępne również na tej stronie  wejdź tutaj

26 Czerwiec 2014 r.

1. Słowo Boże na każdy dzień - Liturgia Słowa Bożego czytaj
2. Nie możemy pozwolić, aby drwili z Jezusa Chrystusa wejdź i protestuj

3 Czerwiec 2014


1. Polecam nową stronę z modlitwami w formie nagrań audio www.prowadzmnieJezu.pl Dostępna również w zakładce polecane strony.
2. Praktykujmy nabożeństwa PIERWSZYCH CZWARTKÓW, PIĄTKÓW I SOBÓT MIESIĄCA. To już w obecnym tygodniu!

12 Kwiecień 2014

1. Przepowiednia Anioła Stróża Polski dla naszej Ojczyzny czytaj

8 Luty 2014

1. Piszemy list do O. Paulinów Jasnej Góry w Częstochowie  w związku z umieszczeniem obrazu Jezusa Chrystusa Króla Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu oraz Intronizacją Jezusa Chrystusa ( list do druku)
List najlepiej wysłać jako polecony z potwierdzeniem odbioru.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego